האם אני מועמדת טובה? לטיפול עם אלג'נס® חומר מילוי טבעי, היחיד בעולם.

האם אני מועמדת טובה?

אלג'נס®, חומר מילוי טבעי להשתלה תת-עורי, טבעי לחלוטין ומתכלה, מתאים לנשים שרוצות לשחזר את נפח הפנים, להחליק קמטים ולמלא את השפתיים.

במה הוא שונה מטיפולים אחרים?

בניגוד לחומרי מילוי אחרים, אלג'נס הוא 100% חומר מילוי טבעי ומתכלה. אלג'נס® מספק תוצאות של מילוי והצערה ללא הצורך בתוספת כימיקלים, חומרים ממיסים או בעלי קשר צולב. עם הזמן הוא נספג במלואו בגוף באופן טבעי ובטוח.

האם זה כואב?

כל זריקה גורמת לתחושת כאב. עם זאת, הרופא עשוי להחליט למרוח משחה מאלחשת באזור ההזרקה לפני ההליך בכדי לצמצם את התחושות הלא נעימות.

איך ייראו העיניים שלי אחרי ההזרקה?

אלג'נס® LD 1% הוא חומר הניתן לעיצוב. בזמן ההזרקה הרופא גם יעסה את האזור למראה חלק, הרמוני וטבעי יותר.

לאילו תוצאות עלי לצפות?

חומר מילוי טבעי תת-עורי אלג'נס® מאפשר להשיג מראה צעיר וטבעי על ידי מילוי הקמטים סביב הפה, הקפל הנזו-לביאלי, "רגלי עורב" וקמטים במצח. הוא משמש גם למילוי שפתיים ולהרמת לחיים.

מהן תופעות הלוואי?

ההליך אינו כרוך בכאב משמעותי. עם זאת, הינך עלולה לחוות אי-נוחות קלה במהלכו. עשויה להופיע אדמומיות קלה סביב אזור ההזרקה ונפיחות קטנה שתחלוף תוך יום עד יומיים.

כמה זמן הטיפול מחזיק?

השפעות מתקנות של Algeness בדרך כלל נמשכות 12 חודשים או יותר, בהתאם לכמות ההזרקה ולעומק הזריקה.

מה ההבדל עם חומרי מילוי אחרים?

מהו זמן ההתאוששות?

זמני הטיפול עשויים להשתנות מ 20- ל – 50 דקות, בהתאם לרמת הטיפול הנדרשת על ידי המטופל. זמן ההחלמה יכול להיות בין כמה שעות למספר ימים בהתאם לאזור שטופל. בדרך כלל, מטופלים המקבלים טיפולי Algeness® חוזרים לפעילות הרגילה ישר לאחר הטיפול.